Instagram Pazarı #41-42-43

Güzel bir pazardan herkese selamlar,
Ne güzel aydınlık ve iç açıcı bir gün 🙂 Ayrıca serinlikte dinçlik vermiyor mu insana. Yarın yola çıkacağım için bugün dinleneyim istedim. Es verdim kendime :)) Gelelim Instagram Pazarımıza…
Bu güzel paket işe gittiğimde masamda beni bekliyordu. Yememek olmaz dedik, kurumca hep beraber yedik. Ne de güzel oldu. Üstelik saksını da fırçalarımı muhafaza etmek için kullandım. Çok şık oldu. Görkem’de görmüştüm o fikri de hatta aynı saksı :)) (By the way, to my English-speaking friend, let’s check my sister reviews on cat house and shelter, at here – www.kidfriendlyhome.com/best-outdoor-cat-house-shelter-reviews/)

Instagram Pazarı #36-37

Merhabalar,
Yine bir Instragram Pazarı, yine Bayan Vertigo klasiği 🙂
Yeni allığımla şimdilik bakışıyoruz 🙂 Hem kıyamıyorum, hem de denk getirip güzel bir ışıkta fotoğraflayamadım. Ondan yasaklı kullanamıyorum 🙁

Instagram Pazarı #33-34-35

Merhabalar,

En sevdiğim yazılar Instagram Pazarları ve yine birikmiş şekilde 😀 Sanırım artık aylık yazacağım :p

Bu baykuşları kendim yaptım, bir zorlandım bir zorlandım anlatamam. Şaka şaka… Arkalarına sadece birer mıknatıs taktım ve hazırlar 🙂

Instagram Pazarı #27-28-29

Merhabalar,
Buz gibi bir pazartesi sabahına uyandık, anlamadım nasıl geldi bir anda kış. Memnunum halimden ama vücudum hala alışamadı, hırkalara ve ceketlere isyan çıkartıyor. Giyince bir ağırlık çöküyor, çıkarınca da üşüyorum 🙂 Alışacağım zamanla umarım… Uzun zamandır Instagram yazılarıma da ara vermiştim, bir baktım 5 hafta olmuş, zaman ne çabuk geçmiş öyle. Ben de bu hafta üçünü yazayım, öbür hafta da birleştirir başka üçlü grup yaparım dedim. O zaman başlayalım mı?
Başlangıç için bu kartpostallar güzel oldu, ne kadar zaman oldu kart da gelmez oldu 🙂 Bir sürü kartım da kayıp olunca bendeki hevesi de kaçırdı.

Instagram Pazarı #27

Merhabalar,
Bir Instagram pazarı ile buradayım, yaz tatili ile bir tembellik çöktü. Görüyorum herkesin üstünde var bu tembellik ama kendime bir ay daha verdim 🙂 Eylülle beraber tam gaz devam edeceğim, emin olabilirsiniz. Güveniyor musunuz bana peki?
Bu fotoğrafı Sivas’ta çektim tam yağmur başlamadan önce 🙂 Arazi işleri apar topar hallettik ardından yağmur başladı, şanslı bir gündü :))

Instagram Pazarı #26

Merhabalar,
Yine en sevdiğim yazı dizisi Instagram Pazarı ile karşınızdayım 🙂 Hem geçmiş günlerime bakıyorum hem de bunu ayrıca sizinle paylaşmış oluyorum ya inanın nasıl da mutlu oluyorum anlatamam. Bu haftadan itibaren hem iş nedeniyle hem de kişisel nedenlerle şehir dışında olacağım ve tam üç hafta pek de yazı yazamayacağım. Umarım beni özlersiniz 🙂
Şimdi başlayalım bu hafta nasıl geçmiş 🙂
Bayram selfiesi olmadan olmaz 🙂 Gözlük de taç görevinde çok başarılı :p

Bu papağanlardan almayı planlıyorum ve en kısa sürede bakmaya başlayacağım ama önce kendime bakmaya başlamayı öğrenmem lazım.
Bayram baklavası, hem de Gaziantep’ten, yumul!!
Yollarını gözlediğim Sephora kutusu 🙂 Gelsin artık bence ama daha çok ama çok zaman var, fotoğraflarla yetiniyorum bu aralar.
Bu hafta blogta olan NARS Larger Than Life Lipgloss’lardan birinin yorumları vardı.
Gratis’e  gelen Sidekicks ayakkabılar evdeki bütün bayanların kalbini fethetti. En çok da benim 🙂
Ağustos ayı geldi, hoş geldi. Umarım harika bir ay olacak. Ardından sonbahar ve kış geliyor, son turlar 🙂
Aysu geldi Konya’dan, o gelir de ben kaçmam mı güzel bir öğlen yemeği yeyip güzel güzel limonatalarımızı yudumladık. Baykuşlu telefon kılıfım gözünüzden kaçmadı umarım :))
Ağustos benim ayım olacak ve bloga da azıcık ara vereceğim için herkese öpücükler 🙂 Beni özleyin.
Sevgiler
BV

Instagram Pazarı #25

Merhabalar,
Herkese şimdiden iyi bayramlar 🙂 Bayramda yazı yazmayı planlamıyorum ama söz perşembe hemen bir yazı gelir. Bayramı ailemle Ankara’da geçireceğim sonrasında hemen iş için şehir dışına gideceğim ve ardından küçük iki ayrı tatil planım var. Bu kadar çok gezecek olunca bayramı sakin geçirmek en mantıklı gibi göründü bana 🙂 Azıcık dinleneyim, enerji toplayayım dedim. İyi etmemiş miyim sizce de :p
Instagram pazarının ilk fotoğrafı bir Gratis alışverişinden 🙂 Indirimden önce almış olmam da büyük bir dilemma. Ben hep böyleyim :/

Instagram Pazarı #24

Merhabalar,
Herkese harika bir pazar geçiriyordur umarım 🙂 Ben evde yatmayı tercih ettim bu da benim için harika bir pazar demek zaten. Haftanın nasıl geçtiğini anlamadım, 3 gün izin alıp bir kaç kişisel işimi hallettim. Bol bol da dinlendim.
Bu kitapları okuyacağımı söylemiştim yalan yok birini okudum :)) Haftanın son üç günü izin alınca diğerleri işte kaldığı için başka bir kitap daha bitirdim. Yani üç yerine iki kitap bitti 🙂 Bu hafta kalan ikiyi okurum inşallah!

Instagram Pazarı #23

Günaydınlar,
Çok fena bir pazartesiye başlıyorum sanırım çünkü şimdiden cumartesiyi düşler oldum. Nasıl geçecek bu hafta inanın bilmiyorum, bari uykumu alsaydım :)) Bu hafta nasıl geçecek ben düşüneyim kendimce bari siz de geçen hafta neler yapmışım ona bakın hele :p
Pazar günü bu güzel alabalık çiftliğine gittim. Doğayla iç içe, ferah bir o kadar da rahatlatıcı. Tek sorunu var servis sıfır 🙁 O işi de hallettiler mi tamam olur.

Instagram Pazarı #22

Merhabalar
Yaz ayından mıdır nedir herkeste her şeyde bir tatil modu, bir durgunluk! Blogda da bir durgunluk var, siz de duruldunuz, ben de bir sessizliğe büründüm. Instagram’da da pek paylaşım yapmaz oldum, yaz etkisini gösterdi rehavet çöktü. Sonbahar gelsin diye bekler oldum bile :))

Geçen şubatta mezun olmuştum, yüksek lisans bitmişti ama diploma ile yeni kavuştuk 🙂 Artık evde iki tane var, diğeri sıkılmaz :p

Instagram Pazarı #21

Merhabalar
Pazarın bitmesine az kaldı ve ben Instagram Pazarı’nı yazmamışım. Ne kadar da ayıp :))) Bu hafta işler yoğundu, az ama öz bir paylaşım yaptım, umarım seversiniz.
Yamaç paraşütü yapmaya pek heves ettim ama sanırım yükseklik korkumu nasıl yenerim en ufak bir bilgim yok, şu anda sadece fotoğraflayabileceğim sanırım :))

Instagram Pazarı #12

Merhabalar,
Çok güzel bie hafta geçirirken cumartesi gece rahatsızlanmamla haftam cehenneme dönmüş olabilir ama napalım elden ne gelir 🙁 Öyle ki Instagram Pazarı bile bugüne sarktı. Sağlık çok önemli, valla dikkat etmek lazım.
Blogta sürprizli harika bir çekiliş var, hala katılmadıysanız eğer mutlaka katılın.

Instagram Pazarı #11

Merhabalar,
Bu hafta o kadar yoğundum ki ne kendimle ne de başka birşeyle ilgilenemedim 🙁 Bir baktım Instagram’da da sadece 3 fotoğraf paylaşmışım, üzüldüm. Azıcık da olsa es geçmemek adına Instagram Pazarı’nı paylaşasım geldi.
Ben de Özledim izlemeye başladım internetten meğer 13. Bölüm’de final yapılmış, resmen deli gibi üzüldüm 🙁 Keşke bitmeseydi dedirten yapımlardan biri bana göre. Allah’tan Altın Lale’de yüzümüz güldü. En iyi yönetmen Onur Ünlü, en iyi erkek oyuncu Serkan Keskin 🙂 Tebrikler!

Instagram Pazarı #10

İyi akşamlar 🙂
Dedim pazar bitmeden paylaşayım, bu hafta da neler yapmışım, nasıl geçmiş 🙂
The Body Shop butterlara bayılıyorum 🙂 En çok da satsumalıya….