Canan Zerkin ile Summer Party #cananilesummerparty #2

Merhabalar,
Uzun zamandır buralarda olamadım, görev nedeniyle şehir dışına çıkmak gerekti her zamanki gibi…  Geçtiğimiz haftalarda harika bir etkinliğe katılıp yazısını yazmıştım, tık tık. Şimde de sponsorlardan biraz bahsetmek istiyorum.
Sephora güzel bir sürpriz yapmış, bize hem güzel ürünler hem de indirim çeki yollamış.Sanırım ilk defa gördüm Gratis’i sponsor olarak bizim için çok güzel ürünler seçmiş, teşekkürler.

Canan Zerkin ile Summer Party #cananilesummerparty

Merhabalar,
Blogumu biraz boşlamıştım tatildi, işti derken ama geri döndüm elbette şimdilik benim iş tempom biter mi yine hangi şehirde açarım gözümü Allah bilir. İlk önce yazmak istediğim yazıyı yazayım ki riske atmayalım 🙂 cananzerkinli.com‘un sahibi Canan harika bir etkinlik düzenledi, bayıldım resmen!Benden 100 puan 🙂 Harika bir etkinliti, bir kuş sütü eksikti cinsten hem sponsorlar, hem mekan, hem bloggerlar hem de Canan’ın misafirperverliği hepsi birleşince hiç bitmesin dediğim bir gün oldu.
Mekanımız Çakıl Cafe’ydi ben çok beğendim valla biraz kalabalık olunca bizimle baş edemediler ama normal 🙂 Ankara’da böyle bir mekan bakınıyordum açıkçası ben de uzun uzun oturmalık kahvaltıyı akşam yemeği ile birleştirmelik, aradığımı da bulmuş oldum Canan sayesinde 🙂 Fiyatlar da gayet makuldu.

Bitenler ve Çöpe Gidenler #4

Merhabalar,
Uzunca bir süredir bitenler yazısı yazmamışım, geçen hafta temizlik yaparken fotoğrafları çekeyim de çöpe yollayım dedim 🙂 Yoksa daha da yazmazdım ben bu tembellikle, dile kolay nerdeyse 3 ay olmuş… O yüzden baya bir birikmiş ürünler, ilk başta topluca çektim. Şimdi de sıra geldi detaylıca yazmaya.

 

Bitenler ve Çöpe Gidenler #4

Merhabalar,
Uzunca bir süredir bitenler yazısı yazmamışım, geçen hafta temizlik yaparken fotoğrafları çekeyim de çöpe yollayım dedim 🙂 Yoksa daha da yazmazdım ben bu tembellikle, dile kolay nerdeyse 3 ay olmuş… O yüzden baya bir birikmiş ürünler, ilk başta topluca çektim. Şimdi de sıra geldi detaylıca yazmaya.

 

Ankaralı Bloggerlar Yaza Merhaba Etkinliği #ankaralibloggerlaryazamerhaba

Merhabalar,
Geçtiğimiz haftalarda Trendy and Friendly blogunun harika sahibi Nilgün sayesinde Ankaralı bloggerlar olarak yaza merhaba dedik ve yaz nazlansa da sonunda geldi 🙂 Çok güzel bir mekan olan Uğur Mumcu Caddesi’ndeki Biscotti Mia’daydı etkinlik, ben daha önceden gitmemiştim, çok güzel huzurlu ve sakin bir mekandı.

Ankamall Starbucks Blogger Etkinliği

Merhabalar,
Geçen hafta Neslihan‘ın daveti ile Ankamall The Body Shop mağazasına gitmiştik, TBS gezimiz sırasında Starbucks’ın tatlı çalışanları hem kahve ikramı ile gönlümüze taht kurdu hem de ardından bizim için bir anlatım ve etkinlik düzenlemek istediklerini söylediler. Biz de seve seve kabul ettik.

The Body Shop Ankamall Blogger Etkinliği

Merhabalar,
Bu cumartesi Nesneslis blogunun sahibi Neslihan’ımın davetiyle Ankamall The Body Shop’a gittim. Hastaydım ama oraya gittiğimde bildiğiniz iyileştim, ortam, güzel kızlar, güler yüzlü çalışanlar ile The Body Shop ilaç gibi geldi bana. Zaten bir çok ürününü kullandığım bu güzel markayı bir de kızlarla deşeleyince süper aldı koskocaman 3 saat nasıl aktı geçti anlamadım 🙂

Bitenler ve Çöpe Gidenler #2

Merhabalar canlarım 🙂
İlk bitenler yazımın üzerinden nerdeyse iki ay geçmiş (bakınız: Bitenler #1) hiç de yazayım ben dememişim 🙂 10 ürün bitirme projemiz vardı, ona odaklanınca unutmuş gitmişim. Bitenler poşetim de dolmuş taşmış 😀 Bari yazayım da yeni ürünler bitsin, onlara yer açılsın 🙂
İşte burada toplu bir görüntü 🙂

Next Level AVM Blogger Buluşması, Mid Point ve Jo Malone London

Merhabalar,
Geçen hafta perşembe günü için Next Level AVM adına Aygül Hanım’dan çok hoş bir davet aldım. Sürekli gitmek istiyordum Next Level AVM’ye, sonunda kavuştuk 🙂 İnşaatı devam ederken sürekli önünden geçen ben hayranlıkla bakarken binalarının yükselişine, inşaat mühendislerine de ayrı saygı duyup sevdiğimi de belirtmem lazım. En sevdiğim meslektir kendisi 🙂 Next Level AVM dışarıdan bir sanat eseri gibi bana gören 🙂 İçerisi de öyleymiş meğer 😀 Hep sevdiğim mağazalar, cafeler ve restoranlarla tam puan aldı, artık yeni bir AVM var sık sık gideceğim, belli oldu.
Görsel alıntıdır.