Estee Lauder Double Wear Concealer & Sumptuous Mascara Duo/Tam Fiyasko

Merhabalar,
Çok sık blog yazamadığım için uzun süredir, yazacağım zaman da genelde beğendiğim ve severek kullandığım ürünleri yazdım. Yazılarım biraz sıklaşmışken beğenmediğim ürünleri de anlatmak şart oldu. Özellikle bu kadar hayal kırıklığına uğramışken…
Estee Lauder ürünlerini severek kullanıyorum, bu ürün dışında memnun kalmadığım başka ürün olmadı. Deneme boyu olduğu için mi böyleydi ya da bilmiyorum ama tam bir hayal kırıklığı oldu. Boyner’den 39.90TL gibi bir fiyata almıştım. Bir tarafı maskara diğer ucu da concealer olarak tasarlanmış. İlk gördüğümde tam seyahatlik demiştim. Çok hoşuma da gitmişti ama nereden biliyim böyle kötü çıkacağını.

 O zaman rimeli ile başlayalım. Genel de kıl fırçaları pek tercih etmem nedeni ise gür kirpiklerimi birbirine yapıştırıp yapay bir görüntü oluşturması. Bunda da öyle olur diye umdum ama olmadı 🙂 Sanırım deneme boyu diye ürün koymamışlar içine, ilk gün sürdüm ohaa süpermiş ne güzel de durdu. Acaba kıl fırçalara mı geçsem diye düşünürken ertesi gün sürüyorum sürüyorum ne ürün geliyor ne bişi 🙂 Deneme boyu diye tek kullanımlık ürün vermişler sanırım, ilk sürdüğümde de tek atımlık kurşunu olduğu için öyle doğal ve güzel durdu, bence 🙂 Kısacası sınıfta kaldı bu maskara benim için.
Sıra gelelim en beterine. Double Wear fondöteni çok severek kullandığım için ve komedon yapmadığı için bunun da öyle olacağını sandım meğer yanılmışım. 1-2 güneş lekesi vardı yanağımda ve çenemde onlara sürdüm bir güzel kapatıp üstüne güneş kremi geçtim. Ertesi gün ne olsa beğenirsiniz, iki tane yağ bezesi peydah olmasın mı :((( Sen o kadar uğraş kurtul bütün komedonlardan bir concealer sana iki tane komedon yapsın hem de bir günde. Bir daha öyle olunca ne göz çevreme sürdüm ne elime aldım. Komedon gibi sıkıntılarınız varsa aman dikkat edin, ben ettim siz etmeyin.
Çifte hayal kırıklığı ile bu ürünü çöpe yolluyorum bu ay. Siz alıp denediniz mi bu ürünü acaba? Bir de ucuz etin yahnisi derler ya deneme ürünü olduğu içinde mi böyle oldu dersiniz. Bu arada bazılarında son kullanma tarihi sıkıntısı da olmuştu görmüştüm. Ben de o sıkıntı yoktu kontrol etmiştim aldığımda. Ürün de kötü olabilir elbet ama hala kabullenemedim ya neyse.
Sevgiler
BV