Neutrogena-Norveç Böğürtlenli Besleyici Ayak Kremi

Merhabalar,
Bu aralar kendimi karabatak gibi hissediyorum. Bir dalıyorum kaybolup gidiyorum, sonra bir yazma hevesi geliyor yazıyorum. Bugün de o günlerden biri 🙂 Blogumu açalı da 2 gün sonra tam 1 yıl olacak. Ne mutlu bana…
Gelelim konumuza: Gülsen Doğan’ın etkinliğinde Neutrogena çok güzel bir paket göndermişti Norveç Böğürtlenli serisinden. Zaten severek kullandığım bir seri olunca da çok sevinmiştim, yedekleme oldu diye 🙂 Bu seri içinde en dikkati çekmeyen ürünün en favori ürünüm olacağını da bilemezdim elbette. Evet kendisinden bahsediyorum Besleyici Ayak Kremi.
Aslında üşengeçliğimden arada bir krem kullanırım ve bir de ayak kremi mi kullanacağım derdim. Bu ürünle tanışınca bütün üşengeçliğim gitti çünkü ardından ayaklarım pamuk gibi oldu, mis gibi koktu. Günlük kullanım önerse de ben duştan sonra kullanıyorum, bir de kış günleri hemen çorabı geçiriyorum ki ayağıma iyice etkisi katlanıyor 🙂 Yazın da sandaletlerden sertleşen ayakları süper yumuşak yapıyor ama etkisi uzun süre kaldığı için ayağınız sandaletlerde dans edebilir. Bu bir yandan iyi bir yandan kötü aman dikkat.

Yapısı normal el kremi ve vücut kremlerine göre bir tık koyu. O yüzden kavanozda olsa daha iyi olurdu ama böyle de çok aman aman zor çıkmıyor. Bitmeye yakın zorlar ama.
İçeriği de merak edenler için bu şekilde.
Benim severek kullandığım bir ürün kendisi. Biterse alacağımı düşündüğüm bir ürün.
Peki siz ayak bakım ürünlerine önem verir misiniz? Yoksa vücut kremi de aynı işlevi görüyor diyenlerden misiniz?
Sevgiler
BV