Dior Addict Be Iconic Mirror Shine Volume & Care Lip Gloss

Merhabalar,

Bugün konuğumuz benim değerlim ilk ve tek Dior rujum:783 numara Atout Coeur. Başka renklerini alır mıyım ileride bilmiyorum ama kendisine özellikle doğal duruşuna bayılıyorum ayna gibi parlama vaadi olan bir dudak ürününe göre ne kadar doğal olabiliyorsa o kadar tabi 🙂

Çok şık bir ambalaja sahip hepsinden önce. Albenisi oldukça yüksek, diğer Dior ürünleri gibi. Dior bu konuda başarılı.

Sürümü fırçalı yapısıyla gayet kolay, süngerimsi olan fırçaları sevmeyen ben için güzel. Adının hakkını verecek şekilde ışıltılı ve sürünce hafifte olsa dolgun gösteriyor. Diğer dolgun gösteren dudak ürünleri gibi mentollü ve karıncalanma hissi de yaratmıyor. Doğal bir dudak rengi ve hafif ışıltılı olmasına rağmen harika parlıyor. Diğer sevdiğim yanı ise yapış yapış olmaması Nars’ın dudak ürünlerinden bu yüzden hoşlanmıyorum.
Eksi yanlarından biri ise kalıcılığının beklediğimden az olması. Biraz daha uzun olsaydı işte o zaman tam süper olurdu.  Ayrıca lip care yani dudak bakımı gibi bir vaadi var ama bu sadece vaadde kalmış, öyle bir etki gözlemlemedim hiç. Diğer eksi yanı ise fiyatı 96-98 TL arasında olmalı diye hatırlıyorum alalı biraz vakit geçti de.
Bu da dudaktaki duruşu adını gayet de hak ediyor bence ayna gibi parlıyor 🙂
Sevgiler
BV